FAQPro poskytovateleRegistrace

Jak probíhá registrace?

Registraci do systému provedete vyplnění tohoto registračního formuláře. Pole označená hvězdičkou jsou povinná. V rámci registrace udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely programu Aktivní město.

Na základě registrace Vám na zadanou e-mailovou adresu odešleme přihlašovací údaje (login, heslo) do administrace. V administraci editujete nabídku Vašich Aktivit. Postup pro vytvoření nabídky je popsán v manuálu, který je dostupný rovněž v administraci pod záložkou: Dokumenty.

Další otázky na téma Registrace

Kdo se může do on-line systému Aktivní město registrovat jako poskytovatel?

Jako poskytovatel se do systému může zaregistrovat subjekt, který je buď zapsaným spolkem (nebo jinou formou spolku), obecně prospěšnou společností, fyzickou či právnickou osobou podnikající (např. s.r.o.). Má zájem získat příspěvky uživatelů, které jim poskytla jejich městská část, obec, město nebo jiná darující organizace. A který pořádá a nabízí aktivity (služby), na který lze takové příspěvky uplatnit.

Poskytovatel není omezen místem své působnosti, a to jak z hlediska místa konání, tak i z hlediska sídla poskytovatele. Nevztahuje se na pobyty mimo území ČR.

Termíny pro registraci poskytovatelů, uplatnění příspěvků a další podmínky jsou pro každý vyhlašovaný program specifické a jsou obsaženy v pravidlech konkrétního příspěvku.