Kdy můžu uplatnit svůj příspěvek?

FAQPro občanyAktivity

Kdy můžu uplatnit svůj příspěvek?

Až poté, co máte od organizátora potvrzenou přihlášku na aktivitu.

Další otázky na téma Aktivity

Jak uplatním příspěvek?

Tak, že v detailu aktivity kliknete na tlačítko uplatnit příspěvek. Tím se Váš příspěvek převede na účet organizátora. Jemu přijde zpráva s potvrzením Vaší platby, podobnou zprávu dostanete do e-mailu také Vy. Její přílohou bude PDF s dokladem, který slouží pro případné prokázání, že jste prostředky ve formě elektronických bodů skutečně odeslali. Doklad si můžete taky stáhnout po přihlášení na stránce Moje transakce.

Jak objednám aktivitu?

Systém Aktivní město neslouží k objednání aktivity. Účast Vašeho dítěte je potřeba s organizátorem dojednat napřímo. Můžete při tom využít kontaktů, které najdete v našem seznamu, ale přihlášku s veškerými náležitostmi a požadavky organizátora tábora/aktivity je třeba řešit přímo s pořádající organizací. Při komunikaci s organizátorem ale uveďte, že část nákladů (1 000,- u Prahy 5, resp. 600,- pro Prahu 6) budete hradit z příspěvku přes Aktivní město. O tuto částku Vám poníží výslednou platbu.

Co je aktivita?

Aktivita je např. letní tábor, volnočasový kroužek nebo sportovní klub. Zkrátka cokoliv z nabídky registrovaných poskytovatelů, na co lze uplatnit Váš příspěvek.